Bezpośrednie licencje INTERSPORT

Bezpośrednie licencje INTERSPORT

W związku ze spełnieniem się ostatniego warunku zawartych umów z lNTERSPORT International Corporation GmbH - od 24 marca 2017 roku wchodzą w życie bezpośrednie licencje, na podstawie których Spółka będzie prowadziła w Polsce działalność pod szyldem INTERSPORT. W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 18 z dnia 9 marca 2017 roku, Zarząd INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie („Spółka”), informuje iż w dniu 22 marca 2017 roku spełnił się ostatni warunek wejścia w życie zawartych z IIC-INTERSPORT International Corporation GmbH z siedzibą w Bernie, Wölflistrasse, CH-3006 Berno, Szwajcaria („IIC”), następujących umów:

1. Umowy licencyjnej INTERSPORT (INTERSPORT Licence Agreement, „ILA”);
2. Umowy licencyjnej na marki własne (Exclusive Brands Licence Agreement, „EBLA”) oraz
3. Umowy agencyjnej w zakresie zakupów (Purchasing Agency Agreement, „PAA”)

(dalej łącznie „Umowy z IIC”).

Tym samym Umowy z IIC wejdą w życie w dniu 24 marca 2017 roku i od tego momentu Spółka będzie prowadziła działalność pod szyldem INTERSPORT na podstawie bezpośredniej licencji.

Jednocześnie Zarząd informuje, że zgodnie z warunkami porozumienia opisanego w raporcie bieżącym nr 12 z dnia 16 lutego 2017 r. - z chwilą wejścia w życie bezpośrednich umów licencyjnych INTERSPORT zawartych z IIC, wygasną umowy sublicencyjne zawarte w 2005 roku pomiędzy Spółką a INTERSPORT Deutschland eG z siedzibą w Heilbronn (Niemcy).

sport to the people