INTERSPORT Gwiazdą Jakości 2018

INTERSPORT Gwiazdą Jakości 2018

Sieć INTERSPORT znalazła się w elitarnym gronie cieszącym się największym zaufaniem klientów. Otrzymała prestiżowy tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi 2018”, gdyż otrzymała najwyższe oceny konsumentów na multiplatformie i w badaniu CAWI oraz wyróżniła się na tle średnich wyników w swojej branży.Polski Program Jakości Obsługi zbiera opinie konsumentów przez 365 dni w roku za pośrednictwem portalu jakoscobslugi.pl. Tegoroczna edycja trwała od 01.12 2016 do 30.11 2017 roku. W tym czasie zebranych zostało 139 256 opinii z całego kraju. Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za głosowanie i wyrażenie pozytywnych opinii o salonach INTERSPORT.

Znak „Jakości Obsługi” rozpoznaje już 10 milionów Polaków! Klienci preferują sprawdzone, rekomendowane przez innych marki, a z badań wynika, że mając do wyboru dwie podobne oferty, 8 na 10 konsumentów wybierze firmę wyróżnioną Gwiazdą Jakości Obsługi.  W kontaktach z personelem klienci doceniają zachowanie i kompetencje pracowników. 

Poziom zadowolenia klientów w Polsce wciąż rośnie. W 2017 roku wskaźnik jakości obsługi osiągnął najwyższy dotychczas wynik – 77,9%. Oznacza to, że aż 4 na 5 klientów jest zadowolonych z praktykowanych standardów obsługi.

Źródło: https://gwiazdy.jakoscobslugi.pl/


sport to the people