Przedłużenie umowy najmu kultowego sklepu INTERSPORT w Krakowie,

Przedłużenie umowy najmu kultowego sklepu INTERSPORT w Krakowie,

Sieć INTERSPORT Polska przedłużyła na kolejne dziesięć lat umowę najmu kultowego sklepu INTERSPORT zlokalizowanego w centrum handlowym Zakopianka w Krakowie. To pierwszy wielkogabarytowy sklep, który został uruchomiony przez Spółkę w październiku 1998 roku.


Obecnie sklep INTERSPORT w centrum handlowym Zakopianka w Krakowie, oprócz bogatej oferty handlowej, posiada najlepszy serwis sprzętu sportowego jaki oferuje sieć INTERSPORT w Polsce. Działa w nim jedyny w Krakowie punkt INTERSPORT- RENT, dający klientom możliwość testowania najnowszej kolekcji nart i rakiet tenisowych. Stali klienci – dla który jest to kultowy sklep sportowy - robią w nim zakupy od kilkunastu lat, jednocześnie korzystając z bonusów wynikających z udziału w programie lojalnościowym eKARTA INTERSPORT.

Sklep INTERSPORT w centrum handlowym Zakopianka w Krakowie, w ciągu 18 lat funkcjonowania na rynku zmieniał swoje oblicze, dostosowując się do potrzeb klientów. W 2013 roku - w ramach realokacji w obrębie tego samego centrum - został przeniesiony i zyskał klimatyczne wnętrze oraz możliwość zaprezentowana całej oferty handlowej na jednym poziomie. Zmiana pozytywnie wpłynęła na jego wizerunek i komfort robienia zakupów. Jest teraz zdecydowanie bardziej przyjazny dla matek z wózkami dziecięcymi oraz osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia salonu INTERSPORT przy ul. Zakopiańskiej 62 w Krakowie, czynnego od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i niedzielę w godz.10-19.30.

sport to the people