INTERSPORT członkiem ZPPHiU

INTERSPORT członkiem ZPPHiU

INTERSPORT Polska została aktywnym członkiem Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług, którego celem jest dbanie o interesy rynku retailowego w Polsce. Spółka dołączyła do grupy przedsiębiorców wspólnie walczących o utrzymanie miejsc pracy w polskich firmach.


Jest wśród nas już prawie 210 firm i ponad 200 000 pracowników.

Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług powołaliśmy do życia 18 marca 2020 r. my – grupa kilkudziesięciu polskich przedsiębiorców – w poczuciu najwyższej odpowiedzialności, a jednocześnie świadomi katastrofalnych skutków potencjalnego kryzysu wywołanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Zrzeszyliśmy się, by razem podejmować konieczne działania dla ratowania ponad 200 000 miejsc pracy pracowników zatrudnionych w firmach z branży handlowej i usługowej. Do naszego związku pracodawców cały czas dołączają kolejne przedsiębiorstwa.

Wypracowaliśmy wspólnie postulaty, z którymi zwróciliśmy się do naszego Rządu ze świadomością, że w obecnej sytuacji konieczne jest wypracowanie szczególnych rozwiązań prawnych na ten czas. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym niełatwym dla krajowej gospodarki okresie nasz związek pracodawców musi dołożyć wszelkich starań, aby rodzime przedsiębiorstwa przetrwały.Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług rozpoczął również w Internecie społeczną kampanię pod hasłem #ratujmypolskiemiejscapracy

https://youtu.be/aYHcgNpcIo4

sport to the people