Marki własne


McKinley– to specjalistyczna odzież, obuwie i sprzęt do uprawiania turystyki, zaprojektowane tak, aby zabezpieczyć ciało przed wiatrem  i deszczem (odzież typu outdoor). Jest to marka dla osób poszukujących przygód, w asortymencie pod marką McKinley stosuje się najnowsze technologie, nowoczesne rozwiązania i wzornictwo, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Etirel – jest  jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych w portfolio marek własnych INTERSPORT. Odzież tej marki jest funkcjonalna, posiada praktyczny krój, a jej urok tkwi w prostocie i bardzo przystępnej cenie. Zaprojektowana tak, aby wyposażyć w odzież sportową całą rodzinę, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Pro Touch – dobre jakościowo i funkcjonalne produkty przeznaczone do uprawiania sportów drużynowych, obecnie 6 modeli piłek nożnych zostało pozytywnie zaopiniowanych pod względem spełniania kryteriów FIFA, Pro Touch jest również obecny w komitecie FIFA zajmującym się tworzeniem standardów dotyczących piłek nożnych.

Energetics – sprzęt rehabilitacyjny i do fitnessu, zapewniający dzięki, najnowszym technologiom i nowoczesnym konstrukcjom, komfort ćwiczeń i doskonałe samopoczucie.

Firefly – deskorolki, snowboard, narciarstwo freeridowe oraz surfing, marka zaprojektowana dla młodych, aktywnych sportowo konsumentów w wieku 12-20 lat. Oferta tej marki jest kluczem do dotarcia do młodego pokolenia klientów INTERSPORT.

Genesis – rowerowa marka własna INTERSPORT znana od dawna na rynku austriackim. Sprzedawana obecnie na rynku niemieckim i polskim. Idealne połączenie ceny do jakości oferowanego asortymentu. Spółka ma możliwość kształtowania oferty do potrzeb polskiego klienta.

Tecno Pro – oferuje asortyment do uprawiania sportów zimowych (narty, odzież, akcesoria narciarskie) i wodnych oraz tenisa stołowego, ziemnego, squash i badmintona. W kolekcjach wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie i trendy w modzie.

sport to the people