Otwarcie sklepu INTERSPORT w CH DEKADA w Olsztynie

Otwarcie sklepu INTERSPORT w CH DEKADA w Olsztynie

W dniu 25 lutego 2022 roku nastąpiło uroczyste otwarcie sklepu zlokalizowanego w Retail Parku Dekada w Olsztynie.

Jest to pierwszy sklep INTERSPORT Polska S.A. w nowym formacie Retail Park.

Sklep w CH Dekada Olsztynie charakteryzuje się tym, że wejście jest bezpośrednio z ulicy oraz powierzchnia sklepu jest dostosowana do wymagań klientów Retail Parków.

INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie („Spółka”, „INTERSPORT”) w nawiązaniu do raportu nr 61/2021 z dnia 14 grudnia 2021 roku informuje, że w dniu 25 lutego 2022 roku otworzył dla Klientów nowy sklep w centrum handlowym „DEKADA” przy ul. Partyzantów 63 w Olsztynie.

Jak zostało wskazane w powyższym raporcie:
1. Umowa najmu lokalu została zawarta na okres 6 lat od dnia przekazania lokalu, z możliwością przedłużenia na kolejny okres. Pozostałe warunki na jakich została zawarta umowa nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku;

2. Otwarcie nowego salonu INTERSPORT, jako nowego konceptu w formule Parku Handlowego wpisuje się w strategię Spółki zakładającą możliwość sprzedaży w obiektach handlowych umożliwiających klientom bezpośredni i łatwiejszy dostęp do lokalu, w którym poza ofertą odzieżowo-obuwniczą można będzie również odnaleźć bogatą propozycje sprzętu sportowego i jego serwisu;

3. Nowy salon to również kolejny krok w kierunku digitalizacji sprzedaży, działając w formule Pick-up Point wzmocni sprzedaż w kanale e-com Spółki.

sport to the people